Greek

  Greek National Team 
 
Free Links
 
» Today Results
» Today News
 
Competitions
 
Greece
National Teams
European Cups
Championships
Cups

 

 

Home » Daily Results
 

Results for:   /  /   

Greek B National 2018-19
Doxa Drama - Apollon Larissa 15:00 H2H
AE Karaiskakis - Iraklis 15:00 H2H
Apollon Kalamaria - Panahaiki 15:00 H2H
Greek C National 2018-19
Group A
Apollon Paralimnio - Ethnikos Alexandroupolis 15:00 H2H
Aspis Xanthi - AE Kalambaki 15:00 H2H
Keravnos Perni - Aetos Orfano 15:00 H2H
Ethnikos Sidirokastro - Aris Avatos 15:00 H2H
Kavala - Alexandros Kilkis 15:00 H2H
Orfeas Xanthi - Nestos Hrisoupolis 15:00 H2H
PAO Kosmion - Panserraikos 15:00 H2H
Group B
Niki Agathia - Edessaikos 15:00 H2H
Ermis Aminteo - Meliteas Meliti 15:00 H2H
Makedonikos Neapolis - Agrotikos Asteras 15:00 H2H
Lagadas APE - Veria 15:00 H2H
PAO Koufalia - Giannitsa 15:00 H2H
Triglia PO - Olympiakos Kimina 15:00 H2H
Almopos Aridea - Aris Paleohori 15:00 H2H
Group C
Thesprotos Igoumenitsa - Floriada 3-0ff H2H
Lefkimi AE - Aheron Kanalaki 15:00 H2H
M. Alex. Kallithea - Souli Paramithia 15:00 H2H
Makedonikos Foufas - Thriamvos Serviana 15:00 H2H
Kronos Argirades - Nafpaktiakos 15:00 H2H
Tilikratis Lefkas - Grevena Aerata 15:00 H2H
Group D
Anagennisi Karditsa - Olympiakos Volos 0-3ff H2H
Fokikos Amfissa - Asteras Itea 15:00 H2H
AO Sellana - Pierikos 15:00 H2H
Thisseas Agria - Meteora Kalambaka 15:00 H2H
Niki Volos - Almiros 15:00 H2H
Ahilleas Neokesarias - Apollon Makrihori 15:00 H2H
Stilis AO - Ikonomos Tsaritsani 15:00 H2H
Group E
Atromitos Piraeus - AEEK INKA 15:00 H2H
AE Neapolis - Ethnikos Piraeus 15:00 H2H
Proodeftiki - OF Ierapetra 15:00 H2H
Giouhtas Arhanes - Atsalenios 15:00 H2H
Abelakiakos Salamis - Ionikos 15:00 H2H
Keratsini - Episkopi 15:00 H2H
Group F
Varda PAO - Fivos Kremasti 13:15 H2H
Ialissos Rhodes - Diagoras Vrahneika 14:15 H2H
Aharnaikos - Niki Tragano 15:00 H2H
Panegialios - Panmovriakos Riolo 15:00 H2H
Palliniakos - Paniliakos 15:00 H2H
Group G
Apollon Eretria - Kallithea 15:00 H2H
Korinthos PAS - Thiella Kamari 15:00 H2H
Ilisiakos - Haravgiakos 15:00 H2H
Panthiraikos - Halkis AO 15:00 H2H
Agii Anargiri - Eolikos Mitilini 15:00 H2H
Agios Ierotheos - Egaleo 15:00 H2H
Group H
Katastari AO - Ikosimia 11:00 H2H
AE Ermionis - Aspropirgos 15:00 H2H
Kalamata - AO Ipato 15:00 H2H
AE Pellana Kastorion - Panargiakos 15:00 H2H
Panarkadikos AO - Amvrisseas Distomo 15:00 H2H
Mandraikos - Asteras Vlahiotis 15:00 H2H
Enosis Lerna - Pamissos Messini 15:00 H2H
EURO 2020 Qualifiers
Group C
Netherlands - Germany 21:45 H2H
Northern Ireland - Belarus 21:45 H2H
Group E
Wales - Slovakia 16:00 H2H
Hungary - Croatia 19:00 H2H
Group G
Israel - Austria 19:00 H2H
Poland - Latvia 21:45 H2H
Slovenia - FYRO Macedonia 21:45 H2H
Group I
Kazakhstan - Russia 16:00 H2H
San Marino - Scotland 19:00 H2H
Cyprus - Belgium 21:45 H2H